close

Investujte s IMPEROU
do nově připravovaných projektů a nechte
svoje peníze kvalitně a dlouhodobě zhodnocovat
BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠICH PROJEKTŮ

INVESTOREM MŮŽETE BÝT I VY!
Pro menší investory již od 50 000 Kč
výnos přes 3 %

Více na
www.imperainvest.cz

Zavřít

Manažer projektu

Ing. arch. Lenka Kučírková
e-mail: 
kuc@imperastyl.cz


Ing. Michaela Janoková 
e-mail:
janokova@imperastyl.cz


Ing. Kateřina Tichá
e-mail:
ticha@imperastyl.cz

Obytný soubor PREMIUM – Sadová -> B1/301

Popis bytu B1/301

Byt se nachází v atypickém designovém viladomě B1 na okraji obytného souboru PREMIUM mezi rodinnými domy a v sousedství zeleně. Velkoryse řešený a prostorný byt 3+kk s velkou koupelnou, šatnou a dvěma velkými balkony. V ceně jsou venkovní hliníkové žaluzie na oknech a prostorný sklep 5 m2 v suterénu domu.Vybavení bytu počítá s možností budoucího připojení na hybridní zásobování elektřinou v případě osazení fotovoltaického panelu na střeše. 

Bytový dům B1

Bytový dům označený B1 je atypický viladům v lokalitě Obytný soubor PREMIUM Sadová, nacházející se na samém okraji zástavby v sousednství rodinných domů a zeleně. Vyšší patra budou nabízet krásné výhledy na Brno. Zahájení výstavby léto 2016, dokončení se předpokládá na přelomu roku 2017/2018. V domě je pouze 9 bytových jdnotek, z toho osm velkých třípokojových bytů se dvěma balkony, zasouvacími skleněnými stěnami, velkou přímo větratelnou a osvětlenou koupelnou. Jediný protorný dvoupokojový byt se nachází v přízemí a je doplněn zahrádkou. V domě nejsou garáže, parkování lze zajistit buď na stáních u veřejné komunikace nebo koupí garážového stání pod blízkými domy B7+B8, resp. B5+B6. V suterénu domu jsou prostorné sklepy a kolárna. Osazení domu zajišťuje bytům v nižších patrech výhled do zeleně a ve vyšších patrech nádherné výhledy na Brno.

Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na kvalitu bydlení a ekologii. Každý byt má také připravenost k napojení na fotovoltaický panel.

Přejít na

podlaží 3. np bytový dům B1

B1/301 - prodáno

Byt č. B1/301
Dům B1
Podlaží 3. np
Typ bytu 3+kk
Výměra celkem 108.6 m2
Výměra bytu 86.2 m2
Balkon 17.4 m2
Sklep 5 m2
Výtah ano
Cena vč. DPH

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací