close

Investujte s IMPEROU
do nově připravovaných projektů a nechte
svoje peníze kvalitně a dlouhodobě zhodnocovat
BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠICH PROJEKTŮ

INVESTOREM MŮŽETE BÝT I VY!
Pro menší investory již od 50 000 Kč
výnos přes 3 %

Více na
www.imperainvest.cz

Zavřít

Manažer projektu

Ing. arch. Lenka Kučírková
e-mail: 
kuc@imperastyl.cz


Ing. Kateřina Tichá
e-mail:
ticha@imperastyl.cz


Klára Muselová
e-mail:
muselova@imperastyl.cz

Obytný soubor PREMIUM – Sadová -> B13/503

Popis bytu B13/503

Nádherný a velmi prostorný třípokojový byt se šatnou a velkou terasou v posledním patře domu B13. Sklep 7,8 m2 + 1,8 mvelký sklad zahradního nábytku v ceně. Obývací pokoj má zasouvací skleněnou stěnu, byt je kompletně vybaven venkovními hliníkovými žaluziemi, v koupelně je vana i sprchový kout. Byt má ve standardu dřevěné podlahy a dveře. Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na kvalitu bydlení a ekologii. 

K bytu je nutno koupit garážové stání v podzemní garáži v ceně 320.000,-Kč (není v ceně bytu).

dům B13

Bytový dům označený B13 je další z dvanácti malých bytových viladomů v obytném souboru PREMIUM. Zahájení výstavby jaro 2018, dokončení se předpokládá na přelomu roku 2019/2020. V domě je 18 bytů od 1+kk do 3+kk, každý s lodžií, terasou nebo příp. zahrádkou. V suterénu jsou prostorné sklepy a přímo od výtahu z něj lze projít do podzemní garáže. Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na kvalitu bydlení a ekologii. V suterénu domu se nachází finská sauna, kde si lze odpočinout po namáhavém pracovním dni. Každý byt má také připravenost k napojení na fotovoltaický panel.

Přejít na

podlaží 5.np dům B13

B13/503 - prodáno

Byt č. B13/503
Dům B13
Podlaží 5.np
Typ bytu 3+kk
Výměra celkem 80.3 m2
Výměra bytu 80.3 m2
Terasa 46.5 m2
Sklep 9.6 m2
Výtah ano
Orientace JV + SV
Cena vč. DPH

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací