close

Investujte s IMPEROU
do nově připravovaných projektů a nechte
svoje peníze kvalitně a dlouhodobě zhodnocovat
BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠICH PROJEKTŮ

INVESTOREM MŮŽETE BÝT I VY!
Pro menší investory již od 50 000 Kč
výnos přes 3 %

Více na
www.imperainvest.cz

Zavřít

Manažer projektu

Ing. arch. Lenka Kučírková
e-mail: 
kuc@imperastyl.cz


Ing. Kateřina Tichá
e-mail:
ticha@imperastyl.cz


Klára Muselová
e-mail:
muselova@imperastyl.cz

Obytný soubor PREMIUM – Sadová -> B8/403

Popis bytu B8/403

Účelně navržený třípokojový byt se šatnou a velkou lodžií ve 4.NP domu B8 nabízí výhled na město a okolí. Sklep 5,4 m2 v ceně. Obývací pokoj má zasouvací skleněnou stěnu, byt je vybaven venkovními hliníkoými žaluziemi. Koupelna je vybavena vanou i sprchovacím koutem. Garážové stání v suterénu není v ceně bytu. Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na na kvalitu bydlení a ekologii. 

dům B8

Bytový dům označený B8 je další z dvanácti malých bytových viladomů v obytném souboru PREMIUM. V domě je 16 bytů, od 1+kk do 5+kk. V suterénu jsou prostorné sklepy a přímo od výtahu z něj lze projít do podzemní garáže. Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na na kvalitu bydlení a ekologii. V suterénu domu se nachází finská sauna určená pro majitele bytových jednotek, kde si lze odpočinout po namáhavém pracovním dni. Každý byt má také připravenost k napojení na fotovoltaický panel.

Přejít na

podlaží 4. np dům B8

B8/403 - prodáno

Byt č. B8/403
Dům B8
Podlaží 4. np
Typ bytu 3+kk
Výměra celkem 84.8 m2
Výměra bytu 70.9 m2
Terasa 8.5 m2
Sklep 5.4 m2
Výtah ano
Cena vč. DPH

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací