Obytný soubor Sadová – část V Zahrádkách -> D306

D306 - rezervováno

Byt č.: D306
Dům: Bytový dům D
Podlaží: 3.NP
Typ bytu: 2+kk
Výměra bytu: 57.2 m2
Balkon: 13.4 m2
Sklep: 5 m2
Výtah: ano
Orientace: JZ
Cena vč. DPH:

Popis bytu D306

Nabízíme ke koupi prostorný byt 2+kk o velikosti 57,3 m2, s velkým balkonem 13,4 m2, realizovaný v rámci nového developerského projektu v atraktivní lokalitě Sadová – V Zahrádkách.

Dispozice bytu je řešena velmi účelně, samozřejmostí je velká šatna, koupelna vybavená vanou, pokoje mají dostatek úložného prostoru. V ceně bytu je sklep o velikosti 5m2.

Vybavení bytu odpovídá vysokému standardu této lokality: v ceně jsou vstupní dveře 3. bezpečností třídy, interiérové dveře o výšce 210 cm, kvalitní vinylové podlahy, obklady i dlažby, moderní zařizovací předměty v koupelnách, na oknech venkovní hliníkové žaluzie.

K bytu je možno přikoupit garážové stání v suterénu domu, odkud vyjedete výtahem do Vašeho patra.

Viladomy mají minimalistický moderní styl, v každé budově je pouze 12 bytů. Okouzlí Vás jak těsná návaznost na les a zahrádky, tak krásné vstupní prostory domů obložené reprezentativním mramorem. Viladomy V Zahrádkách nabídnou 48 moderních bytů s dispozicemi, kde není zbytečný nevyužitý prostor. V souladu s posledními ekologickými trendy má dům zelenou extenzivní střechu a retenční nádrž na zálivku zahrady kolem domu.

Jedná se o jednu z posledních atraktivních lokalit ve městě určenou pro čisté bydlení, dobře dostupnou, nabízející nádherné výhledy na panorama Brna a zároveň přírodu na dosah a čistý vzduch z lesních masivů okolo Soběšic. Všechny stavby jsou navrženy tak, aby jejich energetická náročnost splňovala minimálně kategorii „B“ - velmi úspornou.

dům Bytový dům D

Viladomy V Zahrádkách nabídnou 48 moderních bytů typu 1+kk až 4+kk, s dispozicemi, kde není zbytečný nevyužitý prostor. Každý byt má šatnu a prostorný sklep. Ke každému bytu je možnost přikoupit garážové stání v suterénu domu, odkud vyjedete výtahem do Vašeho patra. V souladu s posledními ekologickými trendy má dům zelenou extenzivní střechu a retenční nádrž na zálivku zahrady kolem domu.

Výstavba Viladomů A-D bude zahájena na konci léta 2021. Předpokládaný termín dokončení a stěhování je jaro/léto 2023.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací