Obytný soubor Sadová – pozemky pro rodinné domy V Zahrádkách

Nově vzniklý obytný soubor v Králově Poli na jižních svazích katastrálního území Sadová, je vlajkovou lodí naší společnosti. Lokalita s nádhernými výhledy se stala jednou z nejvyhledávanějších v Brně. Je to moderní čtvrť s jednotným stylem, nízkými bytovými domy a spoustou rodinných domů uprostřed zahrádek, která se bílou barvou odráží od okolní zeleně a stromořadí.

Poslední část V zahrádkách je trochu jako „na konci světa“ a přitom ve městě. Slepá ulice na samém okraji obytného souboru nabízí soukromí, minimální dopravu, bezpečí, klid a nádherné výhledy do zeleného údolí, na jaře plného kvetoucích zahrádek. Rušné město zmizelo, Váš byt či dům bude součástí ulice s krásným lipovým stromořadím končícím u parku, který pokračuje do lesa.

Nabízíme dva zasiťované pozemky s projekty rodinných domů s ideální orientací sever-jih. Jedná se o projekt kompletně podsklepených, poměrně velkých staveb s dvougaráží a dostatkem úložných prostor, typ 5+kk nebo 5+1, podle preference každého budoucího majitele. Pozemek je v prodeji spolu s provedenými přípojkami a projektem pro rodinný dům, který má platné stavební povolení. Na pozemcích lze však povolit úplně jiné domy na míru konkrétního klienta.

Nabídka pozemků