Rezidence Central Park Brno

Bytový dům Rezidence Central Park nabízí 93 jednotek 1+kk až 3+kk. Vyberte si mezi malými ateliéry k univerzálnímu využití nebo prostornými moderními byty s promyšlenou dispozicí. Najdete v nich nadstandardní vybavení – praktické vinylové podlahy, přípravu pro klimatizaci či rozměrná okna pro ten nejlepší výhled. A ten stojí za to.  Z horních pater dohlédnete nad korunami stromů nejen na vilu Tugendhat, ale třeba až na Hády.  S výhledem do vnitrobloku se můžete zase kochat hradem Špilberk či Kraví horou.

Po náročném pracovním dni zaparkujete své auto v prostorné podzemní garáži a vyjedete pohodlně výtahem až ke dveřím svého bytu. Relaxovat můžete na vlastním balkonu nebo využít pobytovou terasu se zelení a posezením.  Dvorní křídlo s 10 jednotkami ve dvou podlažích poskytne svým obyvatelům prostorné terasy a nečekaný klid uprostřed centra města.

Vysoký standard bydlení je v našich bytech samozřejmostí. V ceně bytu jsou zahrnuty předokenní elektricky ovládané žaluziepřípravy pro klimatizacevysoké dveře či odolné vinylové podlahy. Většina bytů je vybavena rekuperačními jednotkami zajišťujícími komfortní přísun čerstvého vzduchu. Ke každému bytu je i vlastní sklep v ceně.

Opravdový nadstandard pak naleznete v bytech v posledních patrech s terasami.

Termín dokončení stavby bytového domu je plánován na začátek roku 2024.