Rezidence Central Park

Bytový dům Rezidence Central Park nabízí téměř 100 bytových či nebytových jednotek 1+kk až 3+kk ve velké variabilitě a obchodní jednotky v parteru. Vyberte si mezi malinkými ateliéry v centru města k univerzálnímu využití nebo prostornými moderními byty s promyšlenou dispozicí, prosvětlenou velkými skleněnými stěnami. Horní patra Vám nabídnou impozantní výhledy na Brno – na jednu stranu přes zelené koruny stromů směrem na Černá Pole a vilu Tugendhat až na Hády, na druhou stranu na Špilberk a Kraví Horu.

Na střeše podzemní hromadné garáže, kde pohodlně zaparkujete a vyjedete výtahem až ke svému bytu, bude pro relaxaci obyvatel vytvořena intenzívní pobytová zahrada, kde načerpáte energii po náročném pracovním dni. Dvorní křídlo s 10 jednotkami ve dvou podlažích poskytne svým obyvatelům prostorné terasy a nečekaný klid uprostřed centrálního města. Dva skleněné výtahy v hlavní uliční části budovy Vám umožní při jízdě relaxovat pohledem na zeleň parku Lužánky.

Vysoký standard bydlení je samozřejmostí ve všech bytech – kvalitní provedení, předokenní elektricky ovládané žaluzie, rekuperační jednotky, technická připravenost pro montáž klimatizačních splitů, převýšené dveře, vinylové podlahy, sklep v ceně.

Byty v posledních patrech s terasami nabídnou mnohem více.

Termín dokončení stavby bytového domu je plánován na konci roku 2023.

Web projektu

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací