Rezidence Central Park

Bytový dům Rezidence Central Park nabízí téměř 100 bytových či nebytových jednotek 1+kk až 3+kk ve velké variabilitě a obchodní jednotky v parteru. Vyberte si mezi malinkými ateliéry v centru města k univerzálnímu využití nebo prostornými moderními byty s promyšlenou dispozicí, prosvětlenou velkými skleněnými stěnami. Horní patra Vám nabídnou impozantní výhledy na Brno – na jednu stranu přes zelené koruny stromů směrem na Černá Pole a vilu Tugendhat až na Hády, na druhou stranu na Špilberk a Kraví Horu.

Na střeše podzemní hromadné garáže, kde pohodlně zaparkujete a vyjedete výtahem až ke svému bytu, bude pro relaxaci obyvatel vytvořena intenzívní pobytová zahrada, kde načerpáte energii po náročném pracovním dni. Dvorní křídlo s 10 jednotkami ve dvou podlažích poskytne svým obyvatelům prostorné terasy a nečekaný klid uprostřed centrálního města. Dva skleněné výtahy v hlavní uliční části budovy Vám umožní při jízdě relaxovat pohledem na zeleň parku Lužánky.

Vysoký standard bydlení je samozřejmostí ve všech bytech – kvalitní provedení, předokenní elektricky ovládané žaluzie, rekuperační jednotky, technická připravenost pro montáž klimatizačních splitů, převýšené dveře, vinylové podlahy, sklep v ceně.

Byty v posledních patrech s terasami nabídnou mnohem více.

Termín dokončení stavby bytového domu je plánován na konci roku 2023.

Web projektu