Triangl

Triangl je další z projektů naší společnosti v městské části Komín na ulici Podveská. Nabízí tichou, příjemnou lokalitu v oblíbené městské části, vedle střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví s dobrou dopravní dostupností.

Tato lokalita je společností již prověřená, jelikož to není náš první dům v této oblasti. Na své si přijdou milovníci klidu a relaxace, ale také ti, kteří to nechtějí mít do centra města příliš daleko. V dosahu výstavby je dostatek spojů MHD, což zaručuje dobrou dostupnost do centra Brna. Okolí je přímo stvořené k volnočasovým aktivitám, jmenujme například cyklostezku vedoucí k Brněnské přehradě. 

Jedná se o netradiční dům trojúhelníkového půdorysu, který zaujme nejen svým tvarem a dispozicí (viz vizualizace). Triangl má šest nadzemních podlaží a celkem 25 jednotek všech velikostí.  V suterénu domu jsou k dispozici garážová stání a sklepy. Dokončení se předpokládá na jaře roku 2022. Samozřejmostí, stejně jako u ostatních projektů společnosti IMPERA je kvalitní dispoziční řešení a odpovídající standardní vybavení. Dům je navržen tak, aby jeho energetická náročnost splňovala kategorii „B“ – velmi úspornou. 

Nabídka jednotek