IMPERA styl, a.s.

Hráči online kasin vyhrávají velké částky a své výdělky používají k investicím do nemovitostí. Tento trend byl zaznamenán po celém světě a mnoho hráčů s vysokými vklady využívá svého nově nabytého bohatství k pořízení nemovitostí v některých z nejexkluzivnějších čtvrtí po celém světě. Tento posun směrem k investicím do nemovitostí není žádným překvapením, vzhledem k tomu, že nemovitosti jsou všeobecně považovány za jednu z nejlukrativnějších investičních možností. Půvab online wazamba casino nespočívá jen v možnosti vyhrát velké částky, ale také v jeho dostupnosti. Díky virtuálním herním platformám, které jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu odkudkoli, mohou hráči snadno nashromáždit značné částky, aniž by museli opustit své domovy nebo kanceláře. Mnozí z nich si za výhry v kasinu pořídili druhé bydlení nebo dokonce celé nemovitosti jako investici. Pro některé je to příležitost, jak diverzifikovat svá portfolia, zatímco jiní si jednoduše užívají života v luxusu díky vlastnictví několika nemovitostí po celém světě.

Hlinky 45/114, 603 00 Brno-město

IČ 25342649
DIČ CZ25342649
Spisová značka: B 2331 vedená u Krajského soudu v Brně

Veřejný rejstřík a Sbírka listin

Telefonní kontakt:

tel.+420 543421459
tel.+420 543421458
tel.+420 543421457

Výstavba nových bytů a rodinných domů

Jsme profesionální a zkušenostmi budovaná společnost, která se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů. Naše služby týkající se výstavby a prodeje nemovitostí se soustředí na atraktivní lokality brněnského regionu jako jsou Bystrc, Medlánky, Komín, Královo Pole, Kníničky nebo střed města.

Všechny naše projekty kladou důraz na účelné dispoziční řešení, atraktivní design a vysoký standard bydlení. Kvalitou a moderním pojetím dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Během výstavby nabízíme i servis řešení klientských změn ve vybavení bytu dle požadavků zákazníka.

Jako jedni z mála na trhu Vám navíc nabízíme nabízí možnost koupě družstevního bytu

Družstevní byty nabízíme převážně v regionu Kamechy – Bystrc, ale i jinde. Systém získání tohoto bytu je velmi jednoduchý. Podmínkou je složení částky představující 35% z ceny bytu. Zbylou část zajistí bytové družstvo formou hypotéky. Každý člen družstva poté splácí hypotéku za svůj byt do kasičky bytovému družstvu.

Samozřejmě lze zažádat o dřívější vyplacení bytu a po splacení 100% jeho hodnoty jej převést do osobního vlastnictví.

V současné době nabízíme byty v regionu Kamechy – Bystrc a Komín. V přípravě jsou projekty Jelenice – v krásném lesním prostředí kousek od Brněnské přehrady a dále Alta Vista a Květnice Sadová v oblasti Králova Pole. Podrobnější informace o současných projektech a bytech v prodeji a o připravovaných lokalitách naleznete na našem internetovém portále.

Změna snížené sazby DPH

Od ledna roku 2013 opět vzroste vzroste doposud snížená sazba DPH z aktuálních 14% pravděpodobně na 17%. Současná sazba 14% zůstává zachována pro tu část plateb za byt, kterou klienti uskuteční do konce roku 2012. V případě úhrady celé kupní ceny bytu nebo její podstatné části do konce roku 2012 získáte výhodný bonus – úsporu DPH.

Již dlouhá léta spolupracujeme s Českou spořitelnou, a.s., Hypoteční bankou, a.s., Komerční bankou a.s., UniCredit Bank Czech Republic, a.s. i jinými bankami poskytujícími hypoteční úvěry. S námi vyřídíte úvěr jednodušeji a rychleji a zároveň i za výhodných podmínek. Rádi vám s vyřízením úvěru pomůžeme. Samozřejmou součástí naší nabádky je i právní servis při koupi nového bytu. Zároveň vám můžeme pomoci i s prodejem starého bytu.

Využijte naši aktuální nabídku nových bytů nebo rodinných domů v oblíbených lokalitách Brna, které nabízí nejen luxusní bydlení, ale také řadu možností pro zábavné trávení volného času.

IMPERA styl, a.s.


Zpět na seznam společností