Obytný soubor Sadová – rodinné domy V Zahrádkách

Nově vzniklý obytný soubor v Králově Poli na jižních svazích katastrálního území Sadová, je vlajkovou lodí naší společnosti. Lokalita s nádhernými výhledy se stala jednou z nejvyhledávanějších v Brně. Je to moderní čtvrť s jednotným stylem, nízkými bytovými domy a spoustou rodinných domů uprostřed zahrádek, která se bílou barvou odráží od okolní zeleně a stromořadí.

Az online kaszinójátékosok egyre inkább ingatlanokba fektetnek be, miközben pénzt nyernek az olyan kaszinókban, mint a https://kaszinoworld.com/nyerogepek-online/, és Zágrádki az ingatlanvásárlás egyik legkedveltebb célpontja. Ez a kis Csehországi falu felkeltette a kaszinórajongók figyelmét, akik nyereményeiket kézzelfogható vagyonná szeretnék alakítani. A trend egyre inkább terjed, ahogy az online szerencsejáték világszerte egyre népszerűbbé és elérhetőbbé válik. Zagradki lélegzetelállító tájáról, érintetlen strandjairól és bájos óvárosáról ismert. Nem csoda, hogy a befektetők szívesen birtokolnak egy darabot ebből a szépségből. A zágrádi ingatlanárak az elmúlt néhány évben folyamatosan emelkedtek, ami vonzó lehetőséggé teszi a várost azok számára, akik az online kaszinókból származó bevételeiket szeretnék befektetni. A település az apartmanoktól kezdve a villákig számos ingatlant kínál, különböző költségvetéseknek és preferenciáknak megfelelően. Sok online kaszinójátékos hosszú távú befektetési stratégiaként tekint az ingatlanvásárlásra, amely idővel megtérül.

Poslední část V zahrádkách je trochu jako „na konci světa“ a přitom ve městě. Slepá ulice na samém okraji obytného souboru nabízí soukromí, minimální dopravu, bezpečí, klid a nádherné výhledy do zeleného údolí, na jaře plného kvetoucích zahrádek. Rušné město zmizelo, Váš byt či dům bude součástí ulice s krásným lipovým stromořadím končícím u parku, který pokračuje do lesa.

Nabízíme 16 rodinných domů s ideální orientací sever-jih. Jedná se o kompletně podsklepené, poměrně velké stavby s dvougaráží a dostatkem úložných prostor, typ 5+kk nebo 5+1, podle preference každého budoucího majitele. Domy prodáváme jako hrubou stavbu s pozemkem, což umožní každému stavebníkovi provést úpravy v dispozici dle jeho vlastních představ a jemu na míru, při zachování nosného systému domu. Do nabídky jsme zařadili také několik pozemků bez hrubých staveb, ovšem se stavebními povoleními a přípojkami. 

Výstavba prvních šesti rodinných domů byla zahájena v září 2021 a předpoklad dokončení hrubé stavby je květen - červen 2022. Při správném načasování a organizaci tak lze dům dokončit ještě v roce 2022 a Vánoce oslavit již ve Vašem novém domě.

Nabídka jednotek