Společnosti skupiny IMPERA styl

Výstavba nových bytů a rodinných domů

Většina společností skupiny IMPERA styl, a.s. se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů. Jsme profesionální a zkušenostmi budovaná skupina, developerské projekty nabízíme v Brně a okolí již 25 let. Naše služby týkající se výstavby a prodeje nemovitostí se soustředí na atraktivní lokality brněnského regionu jako jsou Bystrc, Medlánky, Komín, Nový Lískovec, Královo Pole, Kníničky, Líšeň a samozřejmě střed města.

Všechny naše projekty kladou důraz na účelné dispoziční řešení, atraktivní design a vysoký standard bydlení. Kvalitou a moderním pojetím dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Samozřejmou součástí naší nabídky je i právní servis při koupi nového bytu, pomůžeme Vám i při vyřízení hypotečního úvěru.

Galerii dokončených projektů naleznete na našich internetových stránkách, celkem se jedná o více než 2100 úspěšně dokončených a předaných bytových jednotek.

Podrobnější informace o současných projektech, bytech v prodeji a o připravovaných lokalitách naleznete na našich internetových stránkách.

IMPERA styl, a.s.