Společnosti skupiny IMPERA styl

Výstavba nových bytů a rodinných domů

Většina společností skupiny IMPERA styl, a.s. se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů. Jsme profesionální a zkušenostmi budovaná skupina, developerské projekty nabízíme v Brně a okolí již 20 let. Naše služby týkající se výstavby a prodeje nemovitostí se soustředí na atraktivní lokality brněnského regionu jako jsou Bystrc, Medlánky, Komín, Nový Lískovec, Královo Pole, Kníničky, Líšeň a samozřejmě střed města.

Všechny naše projekty kladou důraz na účelné dispoziční řešení, atraktivní design a vysoký standard bydlení. Kvalitou a moderním pojetím dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Samozřejmou součástí naší nabídky je i právní servis při koupi nového bytu, pomůžeme Vám i při vyřízení hypotečního úvěru.

Galerii dokončených projektů naleznete na našich internetových stránkách, celkem se jedná o více než 2100 úspěšně dokončených a předaných bytových jednotek.

Podrobnější informace o současných projektech, bytech v prodeji a o připravovaných lokalitách naleznete na našich internetových stránkách.

IMPERA styl, a.s.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací